O FIRMĚ

Firma má více jak dvacetiletou tradici, vznikla v roce 1994 jako rodinná firma. Má tudíž stálý a neměnný tým pracovníků. Zabýváme se vedením účetnictví pro malé i středně velké podnikatele, společnosti, které mají sídlo nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Kromě běžného zpracování daňové evidence, podvojného účetnictví, DPH, mezd a to i pro velké organizace, personální agendy, silniční daně, zajišťujeme pro naše klienty i právní servis ve spolupráci s přední advokátní kanceláří. Samozřejmostí je pro nás plné zastupování na finančních úřadech, zdravotních pojišťovnách i správách sociálního zabezpečení.

Máme klienty po celé republice. Není pro nás problém zpracování účetnictví přímo v sídle společnosti ať v Brně nebo v Aši. Na našem účetním programu či na účetním programu, ve kterém pracuje klient. Odklad daňových přiznání k 30.6. je běžný. Protože klient je pro nás vždy na prvním místě, jsme mu k dispozici i o sobotách a nedělích. Jsme pojištěni, a proto v případě chyb, které bychom zavinili my, neseme plnou zodpovědnost a veškeré pokuty či penále námi zaviněné jsou hrazeny z našeho pojistného.